Náš tím

Náš tím Racoon Cleaning Products

Názov RACOON charakterizuje našu spoločnosť ako skupinu mladých, kreatívnych ľudí s vášňou pre motorizmus. Náš tím je zložený z medzinárodných kvalifikovaných detailerov, tuningových profesionálov, chemikov, dizajnérov a marketingových expertov.

Racoon je nová úspešná prémiová značka po celom svete. Ponúkame efektívny a kompletný sortiment produktov na starostlivosť o vozidlo s novými čistiacimi a ošetrovacími prípravkami, voskami na autá, konzervačnými materiálmi (NANO, keramika), leštiacimi prostriedkami a doplnkami – v súčasnosti približne 60 rôznych produktov. Náš sortiment sa neustále rozširuje a inovuje.

Spoločnosť Racoon každodenne pracuje na znižovaní ekologických stôp a  mnohé z našich účinných a čistiacich prostriedkov sú šetrné k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľné, obaly sú recyklovateľné a recyklované vcelku alebo po častiach. Opätovným použitím našich vysokokvalitných fliaš a postrekovacích hlavíc tiež pomáhate chrániť životné prostredie.

Produkty Racoon sú vyvinuté v laboratórnych podmienkach len z tých najlepších a najinovatívnejších surovín, testované v praxi a vyrábané výlučne v Nemecku – 100% Made in Germany.

Spoločnosť Racoon má originálny dizajn s pestrými, ale hlavne funkčnými produktami. Rodina Racoon každý deň vkladá do svojich automobilov vášeň. Ponúkame širokú škálu produktov, pre každého niečo. Presvedčte sa sami a neváhajte sa obrátiť na náš kvalifikovaný personál, ktorý vám ochotne pomôže s výberom.

slovenský tím Racoon Cleaning Products v zostave zľava Tomáš, Mirka, Anetka, Marek v stánku Racoon na Zraze v Trenčíne
Sme hrdí na to, že sme súčasťou rodiny “RACOON”. Nie je to len produkt alebo meno pre nás. Pre nás to znamená vášeň, životný štýl a rodinu. Pridajte sa k nám na našej ceste a staňte sa súčasťou tejto rodiny.

Náš tím Racoon

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame, kde sa dozviete najčerstvejšie informácie o nových produktoch, súťažiach a akciách autokozmetiky Racoon.

kreslená hlava medvedíka čistotného zakomponovaná do čierneho kruhu s ružovým olemovaním

POWERFUL PROFESSIONAL CLEANING PRODUCTS FOR YOUR CAR & BIKE

Autokozmetika Racoon Cleaning Products: