Čistič diskov pH neutrálny

S novým zložením a vysoko účinným odstraňovaním nečistôt! Šmahom ruky odstráni najodolnejšie usadeniny a disky opäť získajú nový vzhľad a lesk! Zafarbenie čističa (indikátora) indikuje aktívne uvoľnenie nečistôt! Odporúčame nosiť jednorázové rukavice!

Pred použitím dobre pretrepať! Nastriekajte rovnomerne na suché, chladné disky. V závislosti na vonkajšej teplote nechajte pôsobiť 2-5 minút, ale nenechajte vyschnúť! Keď sa indikátor farby zmení na tmavo červenú, aktívna reakcia je dokončená. Dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody. V prípade potreby znovu nastriekajte a očistite kefou alebo štetcom na disky.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Škodlivý po požití. Môže spôsobiť alergické podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou - ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Po použití si dôkladne umyte ruky. Prepravujte a skladujte vo zvislej polohe!

Zloženie: < 5%: aniónové povrchovo aktívne látky, benzizotiazolinón, metylizotiazolinón, pyritión sodný, obsahuje vône, farbivá

Nebezpečenstvo / Upozornenie
Dráždivý Dráždivý
Jedn. cena
Jedn. cena 29,90 € / 1Liter

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Wheel Tornado Čistič diskov 500ml

  • 14,95€

  • Bez DPH: 12,46€
  • Cena vo vernostných bodoch: 4
  • Jedn. cena: 29,90 € / 1Liter