O nás

Skupina Racoon Cleaning Products

Jeden silný tím - mladí, divokí a kreatívni "racoons"(medvedíci čistotní)  a starí, skúsení "racoons"! Dynamika sa stretáva so skúsenosťami!

Kompetentný tím zložený z medzinárodných detailerov, tuningových profesionálov, chemikov, dizajnérov, skautov a marketingových expertov!

Racoon, nová úspešná prémiová značka po celom svete! Ponúkame efektívny a kompletný sortiment starostlivosti o vozidlo s novými čistiacimi a ošetrovacími prípravkami, voskami na autá, konzervačnými materiálmi (NANO, keramika), leštiacimi prostriedkami a doplnkami - v súčasnosti okolo 50 rôznych produktov, ale náš sortiment sa neustále rozširuje a optimalizuje pre životné prostredie!

Produkty Racoon Premium sú vyvinuté v laboratórnych podmienkach, len z tých najlepších a najinovatívnejších surovín, ale tiež testované v praxi a sú vyrobené výlučne v Nemecku - 100% Made in Germany!

Racoon, spoločnosť, ktorá tiež preberá zodpovednosť, pretože každodenne pracujeme na znižovaní ekologických stôp! Dokonca aj dnes sú mnohé z našich účinných a čistiacich prostriedkov šetrné k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľné, obaly sú recyklovateľné a recyklované vcelku alebo po častiach! Opätovným použitím našich vysokokvalitných fliaš a postrekovacích hlavíc tiež pomáhate chrániť životné prostredie!

Čistiace prostriedky Racoon sú v letných mesiacoch používané takmer každý deň. Keď sme spoznali RACOON, boli sme veľmi nadšení z produktov zo Saarbrückenu. "100% Made in Germany"

Inšpirujú nás nielen produkty, ale aj celá "rodina RACOON", ktorá každý deň vkladá do svojich automobilov veľa vášne. Nezáleží na tom, akej značky, alebo aké staré je auto, len vášeň pre detaily sa počíta. Racoon ponúka širokú škálu produktov, pre každého niečo. Presvedčte sa sami.

Sme hrdí na to, že sme súčasťou rodiny "RACOON". Nie je to len produkt alebo meno pre nás. Pre nás to znamená vášeň, životný štýl a rodinu. Pridajte sa k nám na našej ceste a staňte sa súčasťou tejto rodiny.